Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: GhotikZmiana serwera
Moja propozycja zmiana serwera na Hao District
W tej chwili najmniej ludzi online, szansa 19 wejdziemy do gry :p

Jeśli ktoś nie w temacie w tej chwili (15-17-0.1)czeka się na wejście na WindRest 5-10 godzin a 19 stycznia ????????? Pewnie wejdą tylko premium!!!
Odpowiedz }}
Podziękowanie otrzymane od::
Ogolnie brzmi dobrze, ale jak czytam na forum b&s(https://forums.bladeandsoul.com/topic/14...e-servers/), mozna pisac tickety do NCsoftu o przeniesienie founder packa na inny serwer, aczkolwiek niestety trzeba zalozyc nową postać chyba
Odpowiedz }}
dla mnie moze byc Hao Districk
Odpowiedz }}
jeśli dzięki temu szybciej zagramy to czemu nie? Ja jestem za
Odpowiedz }}
Mi to .... wolę grać od 0 ale wtedy kiedy chcę a nie czekać do 12-1 w nocy na wejście, dodam jeszcze że grą, naszym klanem jest zainteresowanych 10-20 osób. Mam na myśli osoby które określiły się że grają z nami i odpowiadają czynnie na forum, więc z taką ekipą spokojnie można grać nawet na chińskim serwerze. To dla tych którzy boją się o język.
DAMY RADE Smile
Odpowiedz }}
Takie podejscie mi sie podoba, choc nie jestem pewien czy kazdy jest sklonny levelowac od nowaBig Grin
Odpowiedz }}
Moim zdaniem lepiej grac od zera ale grac niz czekac az cie wpuszcza na serwer,
przy tym nigdy nie wiesz czy na niego wejdziesz  majac np 3h wolnego czasu przeznaczonego na gre.
Ja chetnie  zagram na kazdym serwie byle bylo wejscie wtedy kiedy ja chce a nie kiedy sie miejsce zrobi.
Odpowiedz }}
Za tą Ekipą nawet w ogień Tongue
Odpowiedz }}
jestem za bo czasem bym mogl wcale niegrac bo wrocil bym do domu z wrocka o 19/20 i czasem musial bym czekac za wejsciem na serwer ,wiec mysle ze to dobra decyzja o zmianie serwa
Odpowiedz }}
No to : Hao Districk
Odpowiedz }}
Podziękowanie otrzymane od:: GonzaloPi

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości