Ankieta: Jaki serwer??
WindRest
68.75%
11 68.75%
WĹ‚asna droga
31.25%
5 31.25%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: GhotikWybór serwera jeszcze raz..
W ostatniej ankiecie było 5/5 więc jeszcze raz....
Jak w temacie: http://apostates.eu/showthread.php?tid=3...131#pid131
Proszę głosować
Odpowiedz }}
Podziękowanie otrzymane od::
Jak pisałem wcześniej, chciałbym zagrać z Polakami i jeżeli ktoś myśli podobnie niech zagłosuje tak jak ja.
Odpowiedz }}
Nawet nie ze wzgledu na innych polakow, i tak czy siak WindRest brzmi najlepiejSmile
Odpowiedz }}
Nie zwykłem zmieniać zdania (chociaż kto wie co przyszłość przyniesie Big Grin), w każdym razie bliżej mojej przewrotnej natury jest jedna wielka niewiadoma i dreszczyk emocji z tym związany, co nie znaczy że inny wybór niż mój jest zły. Konkluzja jest następująca , jako że pierwszy człon tego wywodu utrzymuję w mocy "własna droga" znowuż jest moim wyborem Tongue
Odpowiedz }}
WĹ‚asna droga, innej nie widzÄ™.
Odpowiedz }}
Dla mnie to szczerze mówiąc obojętne. Może być WindRest, może to być inny serwer, byleby się fajnie grało Big Grin
Odpowiedz }}
W sumie jak grałem w LC, Vindictus czy Aiona to raczej zależało mi na tym kto jest w klanie aniżeli kto jest na serwerze więc dostosuje się do reszty bo mi to obojętne a ograniczenia językowe mnie nie dotyczą bo w World of Tanks w które ostatnio pogrywam każdy pisze podczas gry po angielsku i jakoś daje radę się dogadać choć moje słownictwo jest trochę ubogie Big Grin
Odpowiedz }}
wybrałem WindRest który może być jak każdy inny ale Wink

być lepiej jednym z wielu polskich na windzie czy może silnym polskim klanem na jakimś innym serwerze?
wiadomo na serwerze z polskimi klanami możliwości werbunku dużo większe ale mogą jakościowo odbiegać od normy
na serwerze multikulturowym mniej potencjalnych kandydatów do pozyskania ale mogą być to bardziej doświadczeni gracze
Odpowiedz }}
Podtrzymuje swoje zdanie, wole własną droge. Mowicie polski serwer ,gre z polakami, ale nie zapominajcie że te wszystkie serwery są angielskie, tylko na każdym będzie kilka polskich klanów (więcej lub mniej). Tak czy siak będziecie spotykać na swej drodze obcokrajowców i będziecie musieli się z nimi jakoś komunikować. A skoro każdy chce grać w legionie, czyli będziemy się trzymać razem to co nam do tego ile jest polaków na serwie. Może ktoś lubi grać z duża chałastrą polakow, jego wybór. Ja jednak z własnych doświadczeń wolę grać tam gdzie polaków jest mniej.
Odpowiedz }}
Ja pójdę za większością bo chce znowu popykac że starymi znajomymi
Odpowiedz }}

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości