Ankieta: Jaki serwer
Ankieta jest zamknięta.
WindRest
50.00%
5 50.00%
WĹ‚asna droga
50.00%
5 50.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: GhotikSerwer-wybór
Serwer
Jaki wybieramy serwer do gry? Kilka polskich klanów zdecydowało WindRest jako serwer do wspólnej gry, czy idziemy tą drogą, czy wybieramy własną??
Zapraszam do ankiety
Odpowiedz }}
Podziękowanie otrzymane od::
Wink 
No ok ale i tak gdzie nie będziemy grać i tak Polaczków znajdziemy, mi to w sumie wszystko jedno, fakt lepiej wśród swoich ...  a kij tam ja tam wybieram własną drogę Smile
Odpowiedz }}
Mi w sumie też wszystko jedno jaki serwer, jednak aż tak mocno nie patrzyła bym gdzie idą polskie klany (dobra patrzyłabym z jednego powodu, żeby nie iść tam gdzie oniSmile). Jak ktoś grał na serwerach mocno polaczkowych (przykład Aion) to wie, że im więcej Polaków tam większe szambo szambo. Preferowała bym raczej obrać kierunek tam, gdzie polskich graczy będzie w miarę umiarkowanie, tak aby była szansa złapać ich do klanu, a gdzie konkurencja była by mniejsza. Podejrzewam, że na każdym ENG serwerze będą grali Polacy, tylko kwestia czy będzie to co drugi cebulak Big Grin czy co 50Big Grin

BTW co za pech to jedyny serwer, ktĂłry ma krĂłtkÄ… nazwÄ™, a ja lubiÄ™ krĂłtkie nazwy xD
Odpowiedz }}
właśnie dlatego powinniśmy wybrać inny serwer Smile
za dużo polaczków na metr kwadratowy będzie
Odpowiedz }}
Zgadzam się z Amee, dziwne ale jednak :p , a inne klany i tak nam nie pomogą a i część z nich idzie na 2 stronę
Odpowiedz }}
Witchers zawsze byli inni dlatego najlepiej pasuje własna droga i taką też wybieram.
Odpowiedz }}
A ja wybieram WindRest, bo przyzwyczajony jestem do grania ze swoimi. O ile rozumiem ogólne pojęcie cebulactwa, to nie rozumiem czemu przypisywane jest ono tylko nam. Lata spędzone na Barusie (Aion) bardzo dobrze wspominam i za nic nie chciałbym grać na innym serwerze Big Grin, chociaż przed powstaniem Barusa grałem na Nexusie ^^. Polacy zachowują się różnie, zależy na kogo się trafi, ale to samo jest też u innych narodów. Wiem to z doświadczenia. Nie widzę większych problemów, by grać z obcokrajowcami, bo tak czy inaczej będziemy z nimi grać, ale najlepiej mi jest wśród swoich, głównie ze względu na bariery językowe. Po angielsku umiem pisać, jednak nie na tyle swobodnie, żeby dobrze się z tym czuć.
Odpowiedz }}
76 użytkowników i tylko 9 głosów ? Smile
Odpowiedz }}
Ale głosować mogły tylko osoby które "zapisały" się do klanu.
Odpowiedz }}
Chciałbym grać z Polakami, jeżeli ktoś ma podobną potrzebę niech zagłosuje tak jak ja.
Odpowiedz }}

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości