Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: PinkpanicPierwsza klasa;) ?
Heart 
Jak w temacie, napiszcie jaką klasą nie możecie sie doczekać alby grać na launchu 19-tego i dlaczegoSmile

Ja myśle o Sinie albo Destroyerze, bete przeleciałem Sinem ale nadal mam dylemat.
Odpowiedz }}
Podziękowanie otrzymane od::
Biorę Sina, bo to zajebiście moja klasa, nikim innym tak dobrze, przyjemnie mi się nie gra jak sinem.
Odpowiedz }}
Ja raczej zostanę przy Force Master, grałem nim na becie i nawet mi podchodzi. Trochę mocno się obrywa ale coś za coś Smile
Odpowiedz }}
ja pewnie Destroyer lub Blade Master ^^
Odpowiedz }}
Ja summoner albo force masterSmile ale raczej summoner
Odpowiedz }}
Ja teĹĽ chyba Force Master, lubiÄ™ dystansowe postacie.
Odpowiedz }}
Force Master. U ruskich grałam, najbliższa mi postać Wink.
Odpowiedz }}
Ja na CBT byłem Kung Fu Masterem i przyjemnie mi się nim grało.  Rolleyes  Raczej przy tym pozostanę, bo chcę spróbować czegoś nowego, zamiast standardowo miecza/magii.
Jeśli zapis wyglądu mojej postaci przeniesie się z bety (w co wątpię), to dobrze, bo nie chce mi się znów siedzieć pół godziny w edytorze.  Dodgy

Swoją drogą, muszę poczytać na naszym forum o innych klasach, bo jeśli znajdzie się coś podobnego do kleryka z Aiona, to będę się długo zastanawiał.  Angel
Odpowiedz }}
Jeśli dobrze doczytałam opisy klas to jedyną klasą mogącą leczyć jest summoner, więc jak chcesz coś "klerykowate" to tylko summoner
Odpowiedz }}
Podziękowanie otrzymane od:: Isharoth
dobrze mi się grało force masterką na becie to zostanę przy tym Smile
Odpowiedz }}

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości