Ocena wątku:
  • 22 głosów - średnia: 2.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: GhotikZbieramy się :)
Chętnie dołączę, nick w grze Chujogrzmot. Mam nadzieję że wulgaryzm w nicku nie uniemożliwi mi dołączenia Tongue
}}
Podziękowanie otrzymane od::
(01-21-2016, 08:42 PM)dstraub221 napisał(a): ChÄ™tnie doĹ‚Ä…czÄ™, nick w grze Chujogrzmot. Mam nadziejÄ™ ĹĽe wulgaryzm w nicku nie uniemoĹĽliwi mi doĹ‚Ä…czenia Tongue

No nie wiem co to moze swiadczyc o Twojej dojrzalosci...
}}
Skoro wiesz,  że może uniemożliwić przyjęcie to po co sam sobie strzelasz w kolano Wink. Dla mnie totalna porażka.
}}
Dlaczego mamy go nie przyjąć, jeśli ktoś lubi jak się do niego zwracasz po takim nicku Wink to cóż zrobić Tongue
}}
Siema, moj nick to Ariso, pozdrawiamTongue
}}
Klan Apostate 3 lvl rekrutuje !!!

5/60 miejsc

Wymagamy TS3!!!!

Jeśli jesteś zainteresowany napisz w grze do jednej z osób:

Hagentii
Mayila
Mahanon
Avnaro
Cornoctis
Suniva

lub na ts KLIKNIJ BY WEJŚĆ
}}
z chęcią zagram z jakąś ogarniętą ekipką, dzisiaj zacząłem grać i gra wydaje się całkiem spoko. Mam tylko nadzieję że w klanie nie ma dużo dzieci, bo jakoś nie specjalnie przepadam za grą z takimi osobnikami Smile
}}
Post pisałem trochę czasu temu i nie wchodziłem tutaj bo myślałem że klan jest martwy ( pisałem do podanych osób w grze ale nie odpisywali ). Raczej nie uważam żeby nick mógł świadczyć o dojrzałości, jest raczej żartobliwy, ale nie mam zamiaru was do niczego przekonywać. Obecnie i tak gram na innym serwerze Sad

( Nie mam o to pretensji i w żaden sposób nie próbowałem was krytykować, żeby nie było Tongue )
}}
Podbijam Wink
}}

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości