Ocena wątku:
  • 30 głosów - średnia: 2.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: GhotikZbieramy się :)
Zgłaszam się Tongue
}}
Podziękowanie otrzymane od::
Kolejny do listy.
}}
też się zgłaszam Smile jak ktoś zakupił founders packa to możemy zacząć wspólne pykanie 15 stycznia o 19
}}
Również się zgłaszam Smile grałem na chińskich serverach i brałem udział w becie i nadal nie mogę się doczekać Smile Od razu mówię "Kung-Fu Master" jest mój Wink

PS.
Posiadam swój server TS 24/7 jak by potrzeba było z chęcią udostępnię dla klanu Smile
}}
witam zawitam też chodz czas zabiera mi Delegacja ,ale na szczescie poszli mi na rekę i wieczorami będę w domu ,wkoncu z Wrocka do Leszna nie jest daleko max 2h drogi
}}
BuchowÄ… teĹĽ zabierasz ze sobÄ… na Blade and Soul? Bo widzÄ™ ĹĽe nadal gracie razem :p
}}
Hej. Też dopisuje się do listy. Grałem na ostatniej CB i napewno zaczne grać już na oficjalnym starcie.
}}
Witam,  może spodoba mi się ten MMO, a po za tym skoro ktoś wygrzebał mój email z czeluści piekieł to nie wypada odmówić. Swoją drogą Witchers kojarzę z LC,  jak dla mnie stare dzieje a nie ukrywam że gra zjadła mi parę lat życia, i fakt że tak długo przetrwaliście to wielki wyczyn. Nie wiem czy pogram długo ale jak mnie wciągnie to kto wie. Jakiś czas już się zastanawiam czy nie zagrać w coś  nazwijmy to na serio , może to własnie B&S to jest to , tak czy siak nie przedłużając możecie mnie dopisać do listy.
}}
Już poprawiłem Smile

Jak ktoĹ› chce tu info >>
start 19-01-2016 9am CET - to jest 08.00am GTM lub 06.00 PL

jak ktoś ma konto na Ncsoft to wystarczy czekać na start

start z Founder’s 15-01-2016 7pm CET - to jest 06.00pm GTM lub 19.00 PL
}}
Jeśli jeszcze jest miejsce i jeżeli mój sprzęt podoła wymaganiom gry to i ja chcę dołączyć.
}}

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości