Ocena wątku:
  • 30 głosów - średnia: 2.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: GhotikZbieramy się :)
(12-21-2015, 06:47 PM)Black napisał(a): Amee tesknlas za mna ze mnie wspominaszBig Grin

No baaa, oczywiście że tęskniłamSmile I nie wykręcaj się delegacjami. Masz być na B&S!
}}
Podziękowanie otrzymane od::
Blacku wpadaj do nas, chociaż na chwilę, jak będziesz miał wolny czas. Ja też już nie będę siedział całymi dniami jak kiedyś. Big Grin
}}
Amee tupnij nogą, albo kopnij go w ... i się zgodzi bo on "miętki" jest :p
}}
Serek nie możesz, CBT już się zakończyły, start gry to 19 stycznia, a przetestować możesz ewentualnie na priv np u ruskich Wink.
Ps. Nie tylko sÄ… panowie Wink.
}}
Uu Pani jakaś Milo mi Sel, Serek jestem Tongue P.s. z serem mało wspólnego mam, skróciło mnie o parę liter i wyszło Tongue
}}
nie no jak sie tu powoli zaczyna zbierac stara ekipa z LC to moze jednak zmienie zdanie co do tej gry Big Grin
}}
Yo, yo, yo - SIEMANKO, witam w mojej kuchnii. Grałem w TERE, Aiona, KoK3, Black Desert tez sie popykalo troszke ale ta gra to jest cos innego, tu sie bedzie naprawde liczyl refleks i zrecznosc, zapowiada sie ciekawie.

Moze jakies glosowanie na FrakcjeSmile ?
}}
Głosowanie na frakcje zrobimy tak na tydzień przed a zakończymy na dzień lub dwa przed startem serwerów. Teraz zostało jeszcze dużo czasu a ludzi co dzień przybywa Smile
}}
Chętnie z Wami zagram w ta grę, pozdrawiam
}}
MeldujÄ™ siÄ™ do akcji Exclamation Smile
}}

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości