Ocena wątku:
  • 30 głosów - średnia: 2.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: GhotikZbieramy się :)
Jeśli ktoś chce zagrać z nami zapraszam do wpisywania się w temacie ....

Na dzień przed startem będzie czynny TS3

Jak ktoĹ› chce tu info >>
start 19-01-2016 9am CET - to jest 08.00am GTM lub 06.00 PL

jak ktoś ma konto na Ncsoft to wystarczy czekać na start

start z Founder’s 15-01-2016 7pm CET - to jest 06.00pm GTM lub 19.00 PL

Klan Apostate zaprasza.
}}
Podziękowanie otrzymane od::
Chętnie zagram, a jeśli gra mi się spodoba, to zostanę na dłużej ; )
}}
Zapewne nie pogram w B&S widziałem parę filmików na YT , grafiką nie oszałamia (mam nadzieje że to nie Kicia wymyśliła tej gry ...xd) ja zostanę przy Black Desert eu . który też ma wyjść w pierwszym kwartale 2016 mam nadzieje że pod koniec stycznia bo już zakupiłem klucz ...
}}
Podziękowanie otrzymane od:: ProgonToom
A dla mnie .... to pierwsza gra po Aionie która mnie tak wciągnęła, prosta, duża grywalność, nie trzeba się głowić gdzie, co zabić. Grafika myślę że nawet lepsza od Aiona. Zobaczymy jak będzie dalej na razie cisnę do przodu bo jestem ciekaw Smile
}}
(12-19-2015, 08:55 PM)Ghotik napisał(a): A dla mnie .... to pierwsza gra po Aionie ktĂłra mnie tak wciÄ…gnęła, prosta, duĹĽa grywalność, nie trzeba siÄ™ gĹ‚owić gdzie, co zabić. Grafika myĹ›lÄ™ ĹĽe nawet lepsza od Aiona. Zobaczymy jak bÄ™dzie dalej na razie cisnÄ™ do przodu bo jestem ciekaw Smile

Moim zdaniem Aiona raczej nic już nie przebije (jedynie WoW jest lepszy). Niestety NCSoft i GF usilnie niszczą każdy aspekt tej gry, który mnie przy niej trzymał, a po patchu 4.8 to już w ogóle nie mam ochoty tam grać. Ale dość już tego narzekania, bo swoje żale wylałem wystarczająco na forum Aiona. Smile
}}
O Alkaponek jak też w black desert gram Tongue  Kupiłem klucz za 10zł do bety i napierdzielam Big Grin  gierka ogólnie to zajebista ^^ Smile
}}
też zamierzam zagrać Smile
}}
A mi sie gra podoba, fajna grafika, gra przyjemna, a jaka  erotyka...lol...
Fakt ze aion jest naj naj, ale w koncu jakas ciekawa odmina przyjemna muza, ladne krajobrazy ogolnie gra barodzo ciekawa, 
Gripek  to co widac na yutube to nie oddaje gry, trzeba  samemu pograc zeby ocenic, takie triki  w walce jak tam to jeszcze nie widzialam, polecam ja , warto zobaczyc
}}
Mówisz grafika  Big Grin zobacz sobie Black Desert grafike gry i jak zajebiście skile wyglądają  Smile to jest poezja ^^
}}
Cornek :p my tu zbieramy siÄ™ na Blade and Soul!!!

Ja byłem całe 30 min na BDO na tym ruskim serwerze i gra ...... "dupy nie urywa" po za tym to jest gra wyłącznie pvp.

wracajÄ…c do tematu

Jeśli ktoś chce zagrać z nami zapraszam do wpisywania się w temacie ....

Na dzień przed startem będzie czynny TS3

Jak ktoĹ› chce tu info >>
start 19-01-2016 12AM EST - to jest 17.00 czasu UK lub 06.00 PL

jak ktoś ma konto na Ncsoft to wystarczy czekać na start

FrakcjÄ™ wybierzemy na kilka dni przed startem!!
Gramy na serwerze MYO

}}

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości