Ankieta: Czy zagrasz w Bless Online?
Tak!!
66.67%
6 66.67%
Nie interesuje mnie to.
0%
0 0%
Nie wiem jeszcze.
33.33%
3 33.33%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: GhotikBless Online zagracie? (Zbieramy graczy)
Gośka wymiana zdań jest wręcz pożądana, człowiek wie, że żyje  Wink  W grze oglądając filmy na yt przeszkadzają mi dwie rzeczy. Grafika ! Nie wiem, czy filmy takie koślawe czy ona taka słaba...Muszę mieć grafikę miodzio inaczej moje gałki oczne przechodzą mękę... System walki eeeeeeech… kołkowaty ???? Dla mnie najlepszy system walki  jak do tej pory miał Blade & Soul ta dynamika.. ogólnie gra była bardzo ok.
Odpowiedz }}
Podziękowanie otrzymane od::
osz a niech wam będzie nie będę się drażnić ze " starym dobrym małżeństwem " Tongue
Odpowiedz }}
A znów dla mnie Blade ssieBig Grin nie cierpię systemu no-target.wolę klasyczny tab-target.Nie mówicie mi o jakiejś dynamice w czasie walki,bo prędzej mnie szlak trafi zanim celownikiem najade na cel,myszką kręcę do okoła w poszukiwaniu przeciwnikaBig Grin
Odpowiedz }}
Amee dokładnie to samo miałam jak pierwszy raz spotkałam się z systemem non-target. Tera online sympatyczna gra, ale jak miałam zabić moba…..To chyba kwestia przyzwyczajenia Smile Chętnie bym zagrała w Terę na ps4, ale nie mam ps4  Big Grin 

Odpowiedz }}
ysz w oczekiwaniu może zagracie w Simsy free play  Big Grin moja córka sąsiada tam potrzebuje do zadania  Tongue, żartuję, lubię was czytać...
Odpowiedz }}
Simsy super sprawa, ale tylko z kodem na kasę Wink U mnie króluje Minecraft, a ja kompletnie tego nie ogarniam.....
Odpowiedz }}
Aderiana mam na sprzedaż ps4 Big Grin 1tb slim plus dwa pady i grą Horizon na dysku ? Tysiak i jest Twoja hihi

Simsy... to dopiero gra... wszystkie moje postacie umierały, bo nie umiałam w tej grze znaleźć im pracy i padały z głodu
Odpowiedz }}
To graj w Terę na ps4 z non target !  Tongue Jak pamiętam moje wiecznie siku i siku. Chyba za dużo kawy piły, ale jak nie piły to znów zasypiały na stojąco  Sad Tak sobie myślę ogólnie wymagająca gra hehe. Nakarm, wysikaj, do roboty wyślij.... a jak jeszcze potomstwa naprodukują to ogarnij to wszystko :p MMO przy tym to pryszcz.
Odpowiedz }}
Nie sądzę że z tym Bless to będzie bez p2w, jeżeli już sprzedają Lumena do item shop, no i Premium Membership (30 Days) £11.25, niby cena jak w większości gier, no ale tu jeszcze tą grę musisz kupić.

https://store.steampowered.com/itemstore...filter=all

Niestety ale podtrzymuję opinię o tej grze, będzie to gra wydoimy z ciebie ile damy radę zanim zrezygnujesz Smile
Odpowiedz }}
Nie lubię się Ghotik z Tobą zgadzać, ale przychylam się do Twojej opinii... Poczytałam trochę wypowiedzi ludzi na fb gry i niestety kroi się największe rozczarowanie roku.Sad Chociaż obiecywali,że nie będzie p2w to niestety w IS znajda się rzeczy, które wpłyną na grę (amulety z boostem itp). Eh... wypisuje się z tej gry niestety
Odpowiedz }}

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości