Ankieta: Czy zagrasz w Bless Online?
Tak!!
66.67%
6 66.67%
Nie interesuje mnie to.
0%
0 0%
Nie wiem jeszcze.
33.33%
3 33.33%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: GhotikBless Online zagracie? (Zbieramy graczy)
To może Vindictus? Jak testowałam wydawał się ciekawy
Odpowiedz }}
Podziękowanie otrzymane od::
My gramy teraz w Tera http://tera.enmasse.com/ na serwerze Ascension Valley. Jak ktoś chce, niezobowiązująco popykać zapraszam.

W Vindictus nie grałem, wygląda ciekawie, chyba Iwona grała z tego, co pamiętam, to ona może się wypowiedzieć.
Odpowiedz }}
Tak, grałam. Vindictus to zamknięty świat. Właściwie wchodzisz na instancję robisz i wychodzisz i tak w kółko Smile. Ogólnie gra się przyjemnie zwłaszcza ze stałym pt. Tylko trochę monotonna po czasie Smile. Amee, a Ty Bless kupujesz ?
Odpowiedz }}
Zastanawiam się, ale nie wiem... Jednak jak już to raczej po 30 maja. Dusigrosz ze mnie Big Grin
Odpowiedz }}
No ja też się zastanawiam Smile Też po 30 maja, wersja podstawowa Smile
Odpowiedz }}
Jeśli mogę coś zasugerować :p

Zaczekajcie z tydzień lub dwa, aż ludzie się wypowiedzą, ta firma praktycznie od 6 lat wprowadza tę grę i miała już 2 x failed, pierwsze podali, że wczesny akces będzie trwał 3-4 m-c teraz do roku.

Nie twierdze, że musi być źle, ale....
Odpowiedz }}
Ocena gry jest tylko i wyłącznie subiektywna. Z grami tak jak z filmami jednemu się podobają drugiemu nie... Nie można oceniać czegoś tylko na podstawie czyjejś opinii... ale to już kto jak lubi. Mnie urzekło TESO Ciebie nie. Dla mnie Icarus to jakiś gniot... I to są właśnie te subiektywne oceny.
Odpowiedz }}
Oczywiście masz rację.

Chociaż mi chodziło o ilość bugów i grywalność, a nie ocenę samej gry, bo ta będzie na pewno bardzo wysoka. Do tej pory na serwerach koreańskich i japońskich np. assasyn ma do tego stopnia zbugowane skile, że nie da się nim grać czy też całe kilometry terenów niepokrytych grafiką. No ale jak kto lubi i oczywiście masz, rację każdy zrobi, co uważa.
Odpowiedz }}
ysz ..sprzeczka w piaskownicy...
Ja mam tylko dwie gry dla porównania, a nie sorki trzy...i wygrywa Aion, chorera to mój drugi dom po LC..tak wiem tego ostatniego się nie porównuje...
Odpowiedz }}
Jakoś nie czuję, żebym się z kimś sprzeczał. Więcej zgadzam się z Iwoną, że każdy zrobi, jak uważa i że Bless to jeden z najlepszych tytułów ostatnich kilku lat, jeśli nie najlepszy! Jedynie mam obawy czy zdążyli poprawić problemy, jakie były z grą. A pewnie wcześniej czy później sam będę w to grał Smile

ps

Ostatnie newsy o Bless

Odpowiedz }}

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości