Ankieta: Czy zagrasz w Bless Online?
Tak!!
66.67%
6 66.67%
Nie interesuje mnie to.
0%
0 0%
Nie wiem jeszcze.
33.33%
3 33.33%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: GhotikBless Online zagracie? (Zbieramy graczy)
Na Miren pustka. Zarówno asmo jak i ely. Przerobiłam. Ogólnie w aionie jest pustka przynajmniej na niższych lvlach...Na barusie ktoś tam czasem jeszcze biega (mowa o mniejszych lvlach). Pewnie się fajnie gra jak jest większa ekipa. Przynajmniej o moby nie trzeba się bić Wink
Odpowiedz }}
Podziękowanie otrzymane od::
Lipa trochę z tymi grami, a ty Amee idziesz na 100% na Bless?
Odpowiedz }}
(03-24-2018, 08:42 PM)Ghotik napisał(a): Dlaczego właśnie widziałem że jest nowy serwer? Ja raczej bym chciał startować na nowo to raczej asmo ^^ i chyba  miren

asmo? hmm a pamiętam jak ktoś się śmiał z ogona i włosów na plecach  Dodgy
Odpowiedz }}
Jeśli dadzą przystępną cenę i będzie to miało jakieś ręce i nogi to lookne na Blessa, bo zbyt długo na niego czekałam.

(03-25-2018, 09:16 AM)Likaona napisał(a):
(03-24-2018, 08:42 PM)Ghotik napisał(a): Dlaczego właśnie widziałem że jest nowy serwer? Ja raczej bym chciał startować na nowo to raczej asmo ^^ i chyba  miren

Człowiek na starość obojętnieje gdzie mu włosy wystają Big Grin
Odpowiedz }}
Witam jestem tu nowy i  od razu mam pytanie czy są jakieś szanse że wystartujemy jako gildia w Bless online. Czytając posty wydaje mi że nie macie przekonania do tej gry ( może i słuszne ).
Odpowiedz }}
Jeśli ruszy...to tak, właśnie po to jest temat by się zorientować co i jak..

(03-25-2018, 10:24 AM)Amee napisał(a): Jeśli dadzą przystępną cenę  i będzie to miało jakieś ręce i nogi to lookne na Blessa, bo zbyt długo na niego czekałam.

(03-25-2018, 09:16 AM)Likaona napisał(a):

Człowiek na starość obojętnieje gdzie mu włosy wystają Big Grin
osz ty...normalnie poległam, padłam twarzą na stół Big Grin
Odpowiedz }}
Ja czekam na tą grę kilka lat i miałem nadzieję na długą i fajną zabawę, no ale właśnie ostatnie wypowiedzi i poczynania dystrybutorów trochę ostudziły moje zapały.
Chciałbym bardzo zagrać :p ale jeśli przyjdzie płacić za każdy ruch, nie ma sensu nawet rozpoczynać rozgrywki. Dlatego czekamy na więcej informacji.
Odpowiedz }}
Zaczyna mnie już irytować tak długie czekanie na Blessa...
Odpowiedz }}
Ja zrezygnowałem z tej gry, serwery w Japonii powoli umierają za dużo bugów. A oni tak naprawdę nie podali żadnych informacji o grze, jedynie co wiadomo to, że ograniczają dostępny materiał, ilość klas i że gra będzie trochę inna niż w Korei i Japonii. Po tylu latach pracy nie wróży to niczego dobrego.

Dajcie jakiś namiar na ciekawą grę Smile tylko nie aion!! Grałem całe 2 godziny :p może był ciekaw 4-5 lat temu teraz..... strasznie przestarzałe rozwiązania.
Odpowiedz }}
Aion Power!Big Grin Chyba nie ma na rynku gier ani jednego ciekawego tytułu. Same albo odgrzewane kotlety lub kopie kopii kopii...
Zastanawiam się nad przetestowaniem Revelation Oline i poczekam na Aiona 6.0Big Grin
Odpowiedz }}

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości