Ankieta: Czy zagrasz w Bless Online?
Tak!!
66.67%
6 66.67%
Nie interesuje mnie to.
0%
0 0%
Nie wiem jeszcze.
33.33%
3 33.33%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: GhotikBless Online zagracie? (Zbieramy graczy)
Wydaje mi się, że za mocno nastawiają się na szybki zarobek, przez to stracą wielu graczy. Zresztą już pojawia się masa negatywnych opinii. Tes pobrałem, ale nie umiem się tam odnaleźć :p
Odpowiedz }}
Podziękowanie otrzymane od::
No to lipa tak liczyłam na tą grę... Nie chce mi się wierzyć, że tak sobie strzelą w kolano i wypuszczą grę z tyloma płatnościami.

No to Ghot czekam na Ciebie w AionieTongue
Odpowiedz }}
Nie strzelą sobie w kolano, bo tak ma wyglądać tylko w czasie early access. Potem prawdopodobnie zrezygnują ze sprzedaży gry i zostanie tylko abonament i item shop.

A na jakim serwerze grasz i po której stronie?
Odpowiedz }}
Panikujecie. W L2 od 1 lvl jest pvp i jakoś da się grać i ludzie nie latają na pvp jak z cieczką. Nie wiadomo co będzie sprzedawane w IS, czy będzie istotnie wpływać na grę. To, że będzie w nim item chroniącym przed pvp nie oznacza, że nie będzie dało się grać bez tego. Nie wiadomo też co będzie dawała subskrypcja. Dużo gier wychodzi z IS i jednorazowym zakupem + subskrypcją i jest grywalna.

Barus dramus po ely stronie
Odpowiedz }}
Ja nie panikuje, wiem że na ten moment ta gra mi się nie spodoba. Zobaczymy co będzie za 6 m-c wtedy wejdzie mistic - leczyk i mają być zmiany w grze.

Ely nadal :p chyba zmieniasz się Wink
Odpowiedz }}
Nie zmieniam się tylko się po prostu zestarzałam Big Grin I żadna gra nie podoba mi się graficznie i mechanicznie jak aion. Niestety, i pewnie tak pozostanie, bo poczytałam, że Bless będzie miał mało Q... A ja nie lubię farmienia tylko lvl questami
Odpowiedz }}
Amee mam podobnie. Wszystko porównuję do aiona. Jak z populacją w aionie ? Trochę pogrywałam ostatnio, ale ilość ludzi mnie zniechęciła :Smile Trochę na nowych serwerach, trochę na ely barus, zakończyłam na asmo barus Wink
Odpowiedz }}
Na ely barus jest dosyć sporo ludzi, biegając po mieście mnie od nich zacina, ale jak to się przekłada na wypady na insty to nie wiem, bo nie chodzę. Niby na lfg lecą jakieś tam rekrutacje na insty tylko jak zawsze pro elo koksy mają z dupy wymagania. Bądź ubrany to zabierzemy Cię na insty, na których człowiek się ubierze Big Grin Miren to umieralnia.
Odpowiedz }}
Dlaczego właśnie widziałem że jest nowy serwer? Ja raczej bym chciał startować na nowo to raczej asmo ^^ i chyba miren
Odpowiedz }}
Wypuścili nowy serwer wraz z patchem 5.8 Tongue Ale już mają być łączone ze starymi. Ponoć "większość"zagłosowała na łączenie Barus+Miren. Liczyłam na opcje wszystkie nowe połączyć ze sobą no ale.... Łączenie ponoć ma być jakoś teraz na przełomie najbliższych miesięcy
Odpowiedz }}

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości