Forum Apostates

Pełna wersja: Bless Online zagracie? (Zbieramy graczy)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Ja zagram po stronie Union. 

Jeśli kogoś ta gra interesuje, zapraszam do dopisywanie się w tym poście będziemy się organizować po starcie gry.

[Obrazek: bless1.jpg]
Ja ostrze zęby na tą grę chyba już od roku albo i więcej... Nie mogę się doczekać kiedy w końcu ruszy. Już na samą myśl mam kisiel w gaciach Big Grin Na pewno tam zawitam (o ile mój komp to dźwignie). Planowałam wybrać raczej stronę Hieron...
A ja czekam na tą grę, od kiedy przestałem garć w Aion i mam nadzieję, że tu znajdę to, co było na dawnym Aionie. Dobrą grupową i gildyjną grę Smile

Co do frakcji wybraliśmy Union, bo miasta wyglądają bardziej estetycznie i szukając ludzi, trzeba często podawać stronę konfliktu, ale przed startem serwerów zrobimy ankietę i wybierzemy stronę.
Za to po stronie Hieron postacie wyglądają ładniejTongue
Ja do tej pory pykam w Aiona. Raz na oficjalnym , a raz na priv serwerze z patchem 4.7. Ponoć Aion w 6.0 ma wrócić do starych czasów. Cap lvl 80, stare mapy przebudowane, część usunięte, przebudowa killi,stygm, szybsze lvl niż teraz (wbicie 75 lvl to mordęga jak ktoś nie gra 24/7), usunięcie Arcy Deava itp.
A ty Iw masz zamiar grać?

Start w maju:
http://bless-source.com/news/official-ea...rt-in-may/

[Obrazek: 1521626670695-%EA%B2%8C%EC%8B%9C%EB%AC%B...7%80_2.png]

nowa oficjalna strona gry:
http://www.blessonline.net

Sama jeszcze nie wiem.
O matko dopiero w maju.... -.- Ale cieszy info o buy to play...
Ja niestety rezygnuje z tej gry. Miało być albo B2P, albo subskrypcja, albo item shop, a będzie wszystko na raz. Grę trzeba będzie kupić, będzie IS i dla chętnych subskrypcja miesięczna. Od 35 lvl są tylko mapy pvp, ale można kupić item który wyłącza pvp na 10 min, na max lvl będzie do zakupu tylko w IS. Powstanie przez to najgorsze pvp z możliwych. Chowasz się, skaczesz komuś na plecy, zabijasz, włączasz no-pvp i uciekasz. No i po ostatnie :p w early access, czyli przez pierwsze 6 m-c będzie tylko 5 klas, bez klasy leczącej Sad więc nic dla mnie.

Chyba najszybciej wrócę na aiona Smile ten patch 6.0 zapowiada się dobrze....
Dokładnie. Też wczoraj trochę poczytałam i mam mieszane uczucia... Aktualnie trwa darmowy tydzień (do 27.03) w TESO. Gra bardzo przyjemna.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9